آموزش ثبت نام ویندوز اینسایدر Windows Insider برای ویندوز 10 و ویندوز 11

از این رو و به علت همین رخداد عجیبی که برای بهروز رسانی 2004 پیش آمد، شرکت Microsoft تصمیم گرفت تا دیگر اصلا عدد ماه را از قالب بهروز رسانیهای خود بردارد تا به اصطلاح، صورت مسئله را حذف کند. در ادامه روشهای مختلفی برای تشخیص Windows error recovery لپ تاپ HP که دارای ویندوز 10، 8.1، 8، 7 است ارائه شده است اما این روشها میتوانند برای برندهای دیگر هم قابل اجرا باشند. لطفا این مقاله را با دوستان گیمر خود و افرادی که سرعت سیستم آنان پایین است به اشتراک بگذارید تا آنها هم بتوانند با استفاده از این تنظیمات به بالاترین سطح عملکرد سیستم خود دست پیدا کنند.

مؤسسهی StatCounter آمار خود را با استفاده از دادههای برگرفته از ۲.۵ میلیون وبسایت به دست آورده است. روش دیگر برای حل مشکل ۰xc00000f در ویندوز این است که ویندوز را از دیسک آن بوت کنید. گرچه روش توصیهشده برای ارتقا به ویندوز ۱۱ استفاده از تنظیمات Windows Update است میتوان این نسخهی جدید را با Installation Assistant نصب کرد که مانند Update Assistant برای ویندوز ۱۰ عمل میکند. در ویندوز 8 کشیدن اپلیکیشن (درگ کردن) به پایین صفحه باعث بسته شدن آن اپلیکیشن می شد اما در ویندوز 8.1 این عمل منجر به به بسته شدن کامل اپلیکیشن نمی شود و فقط آن را ناپدید می کند در حالی که اپلیکیشن در تسک منیجر همچنان در حال اجراستاما برای بستن و دوباره اجرای اپلیکیشن ها شما باید آن را به سمت بالای صفحه درگ کرده و نگه دارید.

در چنین موردی، شما 3 راه دیگر برای دریافت بهروز رسانی دارید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. کافیست نرم افزار Driver booster را از اینجا دانلود کنید و بعد از باز کردن آن مطابق تصویر زیر گزینه اسکن را بزنید (حتما باید به اینترنت وصل باشید) تا درایورهای شما به روزرسانی شود. 2. از منوی جدید باز شده روی دکمه Customize and control DevTools که یک سه نقطه سمت چپ ضربدر است بزنید. زیرا در قالبی که فقط عدد در آن استفاده میشد، دو رقم سمت چپ به معنی سال و دو رقم سمت راست به معنی ماه عرضه آن نسخه از Windows 10 بود.

دقت کنید اورکلاک کردن معمولا با خطراتی همراه است از جمله اینکه گارانتی پردازنده باطل می شود زیرا احتمال سوختن به دلیل حرارت بالا وجود دارد. تشخیص اصالت کالای سرفیس چگونه است؟ گزینه Speech Recognition: که مربوط به تشخیص صداست و فعال کردنش به کورتانا (دستیار مجازی ویندوز) و استور مایکروسافت اجازه میده که صدای شما رو جهت دریافت دستورات دریافت کنن. اما به هرحال ذکر نمودن آنها خالی از لطف نیست، همانند این تغییر که حالا اگر کامپیوتر شما دارای دو عدد دوربین با قابلیت پشتیبانی از سرویس قفلگشایی Windows Hello باشد، میتوانید انتخاب کنید که اولویت استفاده روی کدام یک از آن دو دوربین تنظیم شود.

جالب است بدانید این مشکلی است که سال هاست برای کاربران رخ می دهد. در نسخههای LTS ویندوز ۱۰ کاربران بهروز رسانیهای دورهای شاخهٔ CBB ویندوز ۱۰ و تنها بخشها مهم ۱۰ سال چرخه عمر پشتیبانی خود را دریافت خواند کرد. همانطور که میدانید نوار های گوشه ی صفحه ویندوز 8.1 نقش اساسی در این ویندوز برای شما در صورتی که از صفحهی لمسی استفاده کنید دارند اما اپر از صفحه لمسی استفاده نمیکنید میتوانید با کلیک راست روی نوار وظیفه میزکار و زدن کلید Propertis و رفتن به تب Navigation این نوار ها را غیر فعال نمایید.

بد نیست بدانید که حتی موضوعات با زبان فارسی را نیز میتوانید به علاقهمندیهای خود اضافه کرده و به ازای اضافه نمودن واژه فارسی «مایکروسافت» مهمترین رخدادهای مربوط به این شرکت را از خبرگزاریهای فارسی زبان مشاهده نمائید. نوشتن مطالب آموزشی به زبان ساده و قابل فهم برای همه ، کار بسیار سختیه . پس از انتخاب زبان و نسخه ویندوز موردنظر، روی کلید Next کلیک نمائید. پس از بررسی مشخصات سختافزاری، مطمئن شوید TPM نسخهی ۲ فعال است. این نسخه پیشنمایشی از آپدیت نیمهی اول ۲۰۲۰ بوده است. پس از دانلود فایل ISO ویندوز باید آن را روی یک حافظه جانبی قرار دهید (بر روی دیسک یا فلش یو اس بی) برای انجام این کار میتوان از نرمافزارهای مختلفی بهره گرفت که یکی از محبوبترین آنها روفوس (Rufus) است که اطلاعات موجود در فایل ISO را روی حافظه جانبی استخراج کند و یک درایو قابل بوت ایجاد کند.

مایکروسافت انکار نمی کند که کاربران حتی پس از پایان پشتیبانی می توانند به کار با ویندوز XP ادامه دهند ، اما تأکید می کند که رایانه های دارای این سیستم عامل به ویژه در برابر ویروس ها و سایر تهدیدها آسیب پذیر هستند. زیرا برای ورود به فروشگاه Google Play و فروشگاه Galaxy و دسترسی به کتابخانه برنامههایی Android خود به این اطلاعات نیاز خواهید داشت. از قابلیت جدید Windows Server 2016 میتوان به Active Directory Federation Services اشاره نمود که به مدیران این امکان را میدهد تا بتوانند از سرویس AD FS برای تصدیق و صدور دسترسی مسیرهای خارج از Active Directory استفاده کنند که برای مثال میتوان پروتوکل LDAP و پایگاه داده SQL را نام برد.

از بهترین برنامه های شبیه ساز اندروید می توان به Nox App Player اشاره نمود. جدید: تنها و تنها راه ممکن برای بهروز رسانی دستگاه مدل Surface Pro X فقط از طریق همان برنامه Settings بوده و روشهایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، برای تمامی دیگر مدلهای Surface به جز Surface Pro X هستند. 2. بر روی دکمه Settings and more که با شکل سهنقطه در بالا سمت راست مرورگر مشخص شده است بزنید. بهترین راه، رسمیترین راه و امنترین راه به منظور دریافت بهروز رسانیها، مطمئنا فقط از طریق برنامه Settings و قسمت Update & security میباشد.

برای تنظیم هشدار و یادآوری، بر روی نماد سه نقطه، در بالای سمت راست صفحه اصلی برنامه ضربه بزنید. پس از اتمام فرایند دانلود، کلید Finish را بزنید. حافظه فلش خود را به دستگاه متصل کنید و گزینه USB Flash drive را تیک بزنید و روی کلید Next کلیک کنید. فلش درایو USB را انتخاب کنید.نکته: اگر دستگاه در این فهرست نبود، روی گزینهی Refresh drive list کلیک کنید.۱۱. استثنأ در این مطلب برای آخرین بار، ما روش دانلود فایل ایمیج اورجینال ویندوز 10 را توسط هر دو نسخه قدیمی و جدید مرورگر مایکروسافت اج توضیح میدهیم؛ زیرا پیش از دریافت بهروز رسانی 21H1 ممکن است برخی کاربران هنوز از نسخه قدیمی Microsoft Edge استفاده کرده و نسخه جدید آنرا دریافت نکرده باشند.

و اما پس از تبیین بحث تفاوت دستگاههای Surface با دیگر کامپیوترها به هنگام نیاز برای نصب مجدد کلی سیستمعامل یا Clean Install حالا به سراغ پاسخ به پرسش شما میرویم با این فرض که طی روش اصولی آن، قرار است تا از فایل مخصوص به مدل دستگاه خود و نه فایل نصبی ویندوز رایج دیگر لپتاپها استفاده نمائید. روند ساخت این اپلیکیشنها سریعتر نیز شده است. به عنوان مثال 19042.572 آخرین از نسخه از ویندوز ۱۰ است که بروزرسانی و پچهای کوچک نیز روی آن نصب شده است. دقت کنید که مایکروسافت ماه شروع بروزرسانی را به عنوان نسخه در نظر میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید