سوال متداول: چگونه می توانم BCD را در ویندوز 10 بازسازی کنم؟

لازم به ذکر است که این لانچر از قابلیتهایی مانند قفل کردن برنامهها در صفحهی اصلییا تغییر سایز و موقعیت کاشیها برخوردار نیست. اگر به دنبال ورژن دسکتاپ ویندوز 10 برای اندروید هستید این لانچر را از دست ندهید. ویندوز ۱۱ – Windows 11 21H2 – پس از شش سال که ویندوز ۱۰ تقریباً بدون تغییر باقی مانده بود، محبوب ترین سیستم عامل دسکتاپ جهان با رونمایی از ویندوز ۱۱، دست به یک تغییر اساسی و بزرگ ازد. این شرکت گفت که کاربران ویندوز ۱۱ میتوانند ازطریق نسخهی دسکتاپ فروشگاه اپلیکیشن آمازون، بدون نیاز به استفاده از شبیهسازهای شخص ثالث بهطور بومی به اپلیکیشنهای اندروید دسترسی داشته باشند.بهگزارش اندروید اوتوریتی، ویندوز ۱۱ در اکتبر سال ۲۰۲۱ منتشر شد؛ اما قابلیت اجرای اپلیکیشنهای اندروید روی این سیستمعامل فقط دردسترس آزمایشکنندگان نسخهی بتا قرار گرفت.

شرکت مایکروسافت برای این نسخه از ویندوز همانند نسخه های پیشین خود همواره آپدیت ها و بیلدهایی را جهت بهبود عملکرد ویندوز و امنیت آن در اختیار کاربران خود قرار داده است. پس از آن و در مرحله بعد در صفحه معروف به Welcome کلیدR را بزنید تا پروسه عملکرد کنسول رفع عیب آغاز شود. Win 10 Launcherیک لانچر سریع و سبک است که شباهت زیادی به طراحی زبان ویندوز دارد. شما نمیتوانید پس زمینه را آن گونه که باید شخصی سازی کنید اما این لانچر این امکان را برای شما فراهم میکند تا از میان تنوع زیادی از رنگهای جامد و دو پس زمینهی پیش فرض انتخاب کنید.

به طور کلی نصب برنامه های اندرویدی روی ویندوز 11 از طریق آمازون استور به دلیل تعداد کم اپ ها چندان کاربردی نیست و اپلیکیشن های زیادی برای انتخاب در اختیارتان قرار نمی دهد. مایکروسافت برای سالها ایده اجرای اپلیکیشنهای اندرویدی روی ویندوز را در سر داشت و حتی پیش از معرفی ویندوز 10، ایده قرار دادن لیست برنامههای اندرویدی روی مایکروسافت استور میان مدیران این کمپانی مورد بحث قرار میگرفت. اجرای اپلیکیشن های اندروید روی ویندوز 11 پاسخ مستقیمی به اقدام اپل با چیپ M1 محسوب میشود. اجرای اپلیکیشن های اندروید روی ویندوز 11 شاید یکی از بهترین خبرهایی محسوب میشود که هر کاربر اندرویدی را خوشحال میکند و بالاخره ویژگی یکپارچگی میان محصولات اپل حالا به صورت نصفه و نیمه برای کاربران اندرویدی ایجاد شده است.

مایکروسافت قابلیت اجرای اپلیکیشنهای اندروید روی ویندوز ۱۱ را ماه فوریه در نسخهی پیشنمایش عمومی این سیستمعامل ارائه خواهد کرد. این لانچر را می توان به صورت رایگان دانلود کرد اما اگر می خواهید از تبلیغات آن رهایییابید نسخهی پرمیوم آن را نصب کنید. را به همان خوبی ویندوز انجام می دهد. ممکن است همان مانیتور اضافی موجب بروز این مشکل شود. با تعویض ویندوز در نهایت این مشکل را برطرف خواهد شد.

معمولا مایکروسافت پس از مدت کوتاهی از گزارش شدن مشکل توسط کاربران بروزرسانیهایی برای حل کردن آن ارائه میکند. پس از خاموش شدن نیز میتوانید فلش مموری را جدا کرده و دوباره کامپیوتر را برای استفاده از سیستم عامل ویندوز بدون اینکه تغییری در آن اعمال کرده باشید روشن کنید. اگر از جمله افرادی هستید که از این قابلیت سود نمیبرید، با دنبال کردن آموزش زیر میتوانید قابلیت Fast Startup را در ویندوز ۱۰ خاموش کنید.از طریق نوار جستجوی ویندوز یا هر روشی که با آن راحت هستید، وارد کنترل پنل شوید. در این مقاله، آموزش نصب اپلیکیشن اندروید روی ویندوز 11 را در اختیارتان قرار دادیم تا بتوانید پیش از هرکس دیگری از این ویژگی جذاب استفاده کنید.

گوشی های سامسونگ کاربرد آسانی دارند، اما آموزش نحوه استفاده از آنها باز هم مفید است. در حلقه Slow، باگ ها و مشکلاتی که در حلقه Fast وجود داشت دیگر ندارد و یا اینکه کمتر است و در حلقه preview هم معمولا بعداز اینکه حلقه Slow منتشر شد معمولا مشکلات و باگ خاصی دیده نمیشود. از طرفی دیگر کانال بتا نیز شامل قابلیتهای جدیدی میشود که احتمالا به زودی قرار است برای تمام کاربران منتشر شوند. Windows Update شوید. اگر هنوز بهروزرسانی را دریافت نکردهاید، نگران نباشید؛ زیرا مایکروسافت بهروزرسانیهای جدید ویندوز ۱۰ را بهصورت مرحلهای منتشر میکند تا اگر مشکلی وجود داشت، سریعا رفع شود.دیدگاه شما کاربران زومیت دربارهی بهروزرسانی 20H2 ویندوز ۱۰ چیست؟

تعدادی از کاربران برنامه ویندوز اینسایدر که ویندوز ۱۱ را روی کامپیوترهای فاقد شرایط نصب کرده بودند، با پیغام حذف سیستم خود از دریافت بیلدهای آزمایشی ویندوز ۱۱ روبهرو شدهاند. مایکروسافت در نسخهی ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰ یک راهکار خوب برای کاربران اندروید که میخواهند عکسهای موجود روی حافظهی گوشی و تبلت را در کامپیوتر مشاهده کرده و کپی کنند و همینطور پیامکهای دریافتی را بخوانند و از طریق کامپیوتر پیامک دریافت کنند، اضافه کرده است. کاربران با نصب ویندوز 11 میتوانند از اپ استور آمازون که درون ویندوز استور جای گرفته اپلیکیشنهای اندرویدی مورد نظرشان را دانلود کرده و آنها را بدون نصب هیچ برنامه ثالث دیگری اجرا کنند.

از این رو یک توسعه دهنده شخص ثالث تصمیم گرفت تا روشی تحت عنوان WSATools را برای نصب اپلیکیشن اندروید روی ویندوز 11 ارائه کند که شاید بتوان گفت از 2 روش گفته شده کاربردی تر است. به بیانی بهتر باید گفت که درست مانند دستگاههای اندروید، محدودیتی در دانلود یا نصب اپلیکیشنها نخواهید داشت. هرچند که نبود بعضی از تنظیمات و ابزار ها، ممکن است به مذاق بعضی از کاربران خوش نیاید؛ اما باید گفت که Andy در حال حاضر یکی از بهترین امولاتور های اندروید است و سعی می کند تا حد ممکن به نیاز های نرم افزاری و گیمی شما به بهترین شکل پاسخ دهد.

این غول نرم افزاری ردموندی علاوه بر رونمایی از ویندوز ۱۱ نشان داد برنامه های Android بطور مجزا در ویندوز ۱۱ اجرا خواهند شد. توجه داشته باشید که در این روش نیز نصب Windows Subsystem for Android واجب خواهد بود. ویندوز 10 پرو. Windows 10 Pro همه ویژگیهای مشابه نسخه Home را ارائه میکند، اما ابزارهای مورد استفاده برای مشاغل را نیز اضافه میکند. 8.1Metro Look Launcher نیزیکی از دیگر لانچرهای فوق العاده است که می تواند تداعی کنندهی Windows Phone در اندروید باشد. برنامههایی در فروشگاه گوگل پلی موجود هستند که با نصب آنها بر روی گوشی اندروید، میتوانید با استفاده از لانچرهای فوق العاده از ویندوز 10 استفاده کنید.

از آن جایی که Metro UI Launcher 10 فقطیک لانچر است در سایر عملکردهای سیستم گوشی تغییری ایجاد نمیشود. بیش از هر برنامه ای Metro UI Launcher 10 فضایی شبیه به ویندوز 10 را در گوشی اندروید ایجاد میکند.با نصب این برنامه صفحه اصلی گوشی اندروید دقیقا ظاهری مشابه با ویندوز 10 می گیرد به علاوه کشوی برنامه نیز شبیه به ویندوز است. هر زمان کهیک برنامه را اجرا می کنید بر روی صفحه همانند ویندوز فلشی را مشاهده می کنید.سایر ویژگیهای فوق العادهی Windows Start Screen مانند کشیدن و رها کردن، بازچیدن و تغییر سایز کاشیها نیز از جمله مواردی هستند که Metro UI Launcher 10 عرضه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید