مشکلات ویندوز 11 و راههای برطرف کردن آنها به صورت تصویری

ناگفته نماند عمده تفاوت ویندوز 11 با نسل قبلی یعنی ویندوز 10 به تغییرات ظاهری آن خلاصه میشود. مایکروسافت میگوید که نسل بعدیِ ویندوز نیاز به استفاده از سیستمی با Trusted Platform Module 2.0 یا به اختصار TPM 2.0 خواهد داشت که بیشترِ کاربرانِ ویندوز -حداقل خارج از محیطهای سازمانی- قبل از این هرگز با این اصطلاح سروکار نداشتهاند. علاوه بر وظیفه اصلی خود ، عملکردهای دیگری را نیز انجام می دهد ، به عنوان مثال ، کارت های SD را شبیه سازی می کند که بر روی آنها بازی ها و برنامه ها یا ماژول های چند نفره را ذخیره می کند.

یکی از این مشکلات، باز و اجرا نشدن آنها است. در این مطلب از انزل وب روش های خل مشکل عدم اجرا برنامه در ویندوز ۱۱ را آموزش میدهیم. برنامه UNetbootin را در محیط سیستم عامل ویندوز کامپیوتر خود اجرا کنید. Bluestacks 5 سبکترین و سریعترین شبیه سازی اندروید حال حاضر است که میتواند بازیهای با پردازش بالا را حتی در دستگاههای سطح پایین به اجرا در میآورد. حال میتوانید بین Full scan و Quick scan انتخاب کنید. گزینه Hard Disk A که در قسمت Storage این صفحه است را انتخاب کنید.

روشهایی برای برطرف کردن این نقص طراحی در ویندوز ۱۱ وجود دارد که مایکروسافت مانع استفاده از بسیاری از آنها شده است؛ اما شما میتوانید با استفاده از ترفندی نسبتاً ساده منوی راستکلیک جدیدترین نسخه ویندوز را مانند منوی راستکلیک ویندوز ۱۰ کنید. متأسفانه بخشی از تنظیمات کنترل والدین در بخش Settings قرار دارد و بخشی دیگر از آنها در پنل Control Panel دیده میشود. پس از اجرای این فرمان نوار وظیفه و پسزمینه دسکتاپ ناپدید و دوباره بهصورت خودکار ظاهر میشود. در این مدتزمان میتوانید بدون هیچ گونه مشکلی ویندوزتان را با حفظ تمام اطلاعاتتان به همراه تنظیمات و پیکربندیها به ویندوز ۱۰ دانگرید کنید؛ اما پس از گذشت این ۱۰ روز باید حتماً از اطلاعاتتان بکاپ بگیرید و ویندوز ۱۰ را بهصورت Clean Install نصب کنید که در مقایسه با دانگرید از ویندوز ۱۱ به ویندوز ۱۰ فرایند زمانبری است.

متأسفانه قابلیت ایجاد اکانت لوکال در ویندوز ۱۱ بهصورت پیشفرض حذف شده و کاربران باید برای هر بار ورود به ویندوز از اکانت مایکروسافت خود استفاده کنند. شما میتوانید دسته بازی رایانه خود را به شبیه ساز اندروید Nox متصل کنید، این برنامه همچنین قابلیت رکورد کردن از محیط برنامه را به شما میدهد تا از برنامه یا بازی اندروید مورد نظر فیلم تهیه کنید. 5- سریعترین شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر کدام است؟

در ادامه با ما همراه باشید تا مروری داشته باشیم بر چند تا از بهترین شبیه ساز های اندروید، و البته نگاهی هم به قابلیت ها و ویژگی های هرکدام بیندازیم. درنهایت باید گفت که اگر به دنبال یک شبیه ساز پُر کاربرد و حرفه ای می گردید؛ BlueStacks می تواند جزو بهترین گزینه های شما باشد. پیدا کردن شبیه ساز اندروید کار سختی نیست زیرا که هزاران نرم افزار در اینترنت وجود دارد که بدون تاخیرهستند و کارکردن با آن ها تجربه ی خوبی برای شما خواهد شد. طی ماههای گذشته گزارشهای زیادی در مورد استور جدید ویندوز منتشر شده و گفته شد توسعهدهندگان این امکان را پیدا خواهند کرد که انواع و اقسام برنامهها مانند مرورگرها را در این محیط توسعه دهند.

از زمانی که مایکروسافت در سال 2015 اعلام کرد، ویندوز 10 آخرین شماره نسخه سیستم عامل خواهد بود، بسیاری از کاربران توقعی نداشتند که ویندوز 11 وجود داشته باشد. اگر پس از یک هفته گزینه فوق را مشاهده نکردید، به صفحه دانلود بهروزرسانی ویندوز مایکروسافت بروید و نسخهای از ویندوز که مد نظر است را دانلود و نصب کنید. گیملوپ، در واقع یک نسخه کوچک شده از فروشگاه نرم افزاری مشابه استیم (Steam) است که شما در آن به یک مرجع جذاب از انواع عناوین موبایلی موجود بر روی این شبیهساز دسترسی خواهید داشت.

اگرچه این مبالغ درآمد هنگفتی به نظر میرسند؛ اما جالب است بدانید که حتی چنین درآمدی هم نمیتواند باعث پایدار باقی ماندن تنظیمات در سیستمعامل پرچمدار مایکروسافت شود. سلام چرا هی مثل چراغ چشمک زن میاد می ره با سرعت دیوانه وار ویندوزم هم 7 هس . سپس می توانید با انتخاب گزینه Password و وارد کردن پسوردی جدید و انتخاب گزینه Save، پسوردی را تعیین کنید. ۲. پس از ورود به بخش Accounts، از سمت چپ پنل گزینه Your Info را انتخاب کنید.

این کار ممکن است نیازمند زدن کلید خاصی باشد تا از لود شدن ویندوز 10 جلوگیری کنید. پس از زدن دکمه Next، با زدن دکمه Sign out and finish کار تمام میشود و میتوانید از این پس برای ورود به ویندوز از اکانت لوکال خود استفاده کنید. کار تمام است. اکنون اگر وارد بخش آپدیت ویندوز شوید با پیامی قرمز رنگ و با مضمون تغییر تنظیمات آپدیت، مواجه میشوید که یعنی عملیات غیرفعال سازی آپدیت ویندوز 10 با موفقیت به پایان رسیده است. یکی از این ترفندها قطع کردن اینترنت است که باعث میشود کاربر بتواند با اکانت لوکال خود وارد ویندوز شود.

در ویندوز ۱۰، تنظیمات بیشتری در اختیار کاربر قرار گرفته و همه چیز تحت کنترل است. در هر صورت مایل به تماشای فیلم در حالت تمام صفحه هستید یا می خواهید ویدیو را در حین ادامه مکالمه ویدیویی با این نرم افزار قطع کنید ، همه چیز امکان پذیر است و می توان از طریق گزینه های ساده آن را انجام داد. از سمت راست روی Display کلیک کنید. کاربران ویندوز میتوانند برنامههای مختلفی را روی آن نصب و اجرا کنند. پیش از انجام هر کاری، برای رفع مشکل اجرا نشدن برنامه ها در ویندوز ۱۱، سیستم خود را ری استارت کنید.

استیم دک نمیتواند Halo Infinite را اجرا کند! Colors وجود دارد و این مودها بسیار بهتر از ویندوز ۱۰ به نظر میرسند، به ویژه Dark mode یا حالت تاریک، که از شفافیت به طور موثر استفاده می کند. سالها پنل کنترل والدین و سایر تنظیمات در یکدیگر ادغام شده بودند که اصلاً طراحی مناسبی به نظر نمیرسید؛ اما مایکروسافت در طراحی ویندوز ۱۰ رویکرد خود را تغییر داد و این دو قسمت را از یکدیگر جدا کرد؛ اما متأسفانه در ویندوز ۱۱ باز هم رابط کاربری مجزایی برای بخش کنترل والدین وجود ندارد. 4. بعد از اتمام، گزینهای تحت عنوان Restart Now برای راهاندازی مجدد سیستم نمایش داده میشود که آن را انتخاب کرده تا سریعاً سیستم عامل شما بهروزرسانی شود.

بعلاوه زمانی که ویندوز را روی سیستم خود نصب کردهاید هم نمایش داده میشود. صفحهی نمایش سیاه یکی از مشکلات رایجی است که در طول نصب جدید و پس از آن رخ میدهد و بسیاری از اوقات مشکل از درایور گرافیکی یا فرایند ارتقا است. این شیوه طراحی باعث شده است دسترسی به تنظیمات کنترل والدین در بسیاری از بخشها دشوار باشد. برای استفاده از این فرمان تنها کافیست دکمه ویندوز و R را همزمان با هم بزنید و پس از تایپ کلمه cmd در کادر Run، دکمه اینتر را بزنید تا پنجره خط فرمان باز شود.

دیدگاهتان را بنویسید