واتساپ وب کار نمیکند؟

امکان انجام این کار وجود دارد زیرا امروزه روشهای خاصی به وجود آمده که شما به راحتی میتوانید هر برنامهای را که بخواهید در ویندوز خود به اجرا دربیاورید. اگر شما علاقه مند به بررسی موارد جدید Windows 10 build 19041 هستید ، می توانید فایل های ISO را برای نصب آن بر روی دستگاه خود بگیرید. 1. برای وارد شدن به صفحه Safe Mode می توانید هنگامی که سیستم را روشن می کنید کلید F8 را از روی صفحه کلید بفشارید یا هنگامی که در محیط ویندوز هستید یکدفعه کلید ریست را از روی پاور بفشارید تا سیستم بدون بستن برنامه های سیستمی ریست شود و صفحه Safe Mode فعال شود .

یکی از اتفاقاتی که میتواند شما را در هنگام کار کردن با ویندوز بسیار نگران کند، مخفی یا ناپدید شدن درایو های ویندوز است. بهتر است که پسورد روی درایو اصلی کامپیوتر نگه داشته نشود، چون امنیت بالایی ندارد؛ تراشه TMP میتواند فضای سخت افزاری مطمئنی را برای ذخیره چنین پسوردهایی به شما بدهد. Recovery Key برای این منظور استفاده میشود که اگر روزی پسورد اصلی را فراموش کردید و یا USB Drive را که با آن قفل درایوها را باز میکنید گم کردید، بتوانید با استفاده ازRecovery Key، دسترسی مجدد داشته باشید. یعنی تیم سازنده نرم افزار یعنی Socketeq توانستهاند اندروید را برای اجرا شدن بر روی ویندوز پورت کنند و بدون نیاز به شبیهساز این امر میسر شده است.

انتخاب سیستم عامل شما تقریباً بر هر جنبهای از نحوه تعامل شما با آن تأثیر میگذارد، بنابراین نباید آن را ساده تلقی کرد. در قدم بعدی، شما پنجرهای با عنوان Choose how to unlock your drive at startup را مشاهده خواهید کرد. قدم چهارم: بعد از این که اتصال برقرار شد، مشاهده می کنید که کل صفحه مانیتور روی گوشی نمایش داده می شود. تعمیرکار باید صفحهی مادربورد لپ تاپ را بررسی و اتصال قطعهی گرافیکی را ترمیم کند. مایکروسافت بروزرسانی های ویژه ای را برای این نسخه و نسخه ی اینترپرایز در نظر گرفته است که ویندوز را هر بار بهتر از قبل برای صاحبان کسب و تجارت میکند و همچنین بروزرسانی امنیتی بیشتری نیز برای نسخه بیشتر منتشر میشود تا با پوشش حفاظتی چند لایه از اطلاعات، هویت، دستگاه ها و اپلیکیشن های شما محافظت کند.

در گوشی خود نیز زاپیا را اجرا کنید و گزینه Search and Join را لمس کنید تا اپ زاپیا به دنبال گوشی ها و تبلت های اطراف بگردد. بهترین نرم افزارهای مدیریت دانلود کامپیوتر : دانلودهای خود را مدیریت کنید! ابزار MediaCreationToolW11 را دانلود کرده و آن را نصب کنید. سپس می توانید یک دیسک نصب DVD یا USB ایجاد کنید که بتوانید برای بوت کردن رایانه شخصی خود از آن استفاده کنید.

پس از رمزگذاری اطلاعات یک درایو شما میتوانید به راحتی سیستم خود را روشن و با یک بار وارد کردن رمزعبور تا خاموش کردن رایانه از درایو خود استفاده کنید. در این پنجره شما نحوه باز کردن قفل درایو را انتخاب میکنید؛ روشهای متعددی وجود دارد، که بستگی به نوع سیستم شما، این روشها برایتان لیست خواهد شد. در عوض فروشگاه آمازون که اپلیکیشنهای اندروید را ارائه میکند، بازیهای تصادفی مانند Peppa Pig یا Subway Surfers را در اختیار کاربران قرار داده است. امکان روت دستگاه اندرویدی در کمترین زمان ممکن از دیگر قابلیتهای ارائه شده توسط این شبیه ساز به شمار میرود.

اگر کاربری درایو محل نصب ویندوز را رمزگذاری کند، از آن پس برنامه BitLocker به صورت خودکار از زمان روشن شدن رایانه با چک کردن تمامی قسمتهای سیستم، اتفاقات مشکوک را رصد میکند و آن را به کاربر اطلاع میدهد. این پیام بدین معنی است که تا زمان پسورد نگذاشتن روی حساب کاربری نمیتوانید از دیگر گزینههای Sing-in مثل PIN و Picture Password استفاده کنید. طبق هشدار نمایش داده شده ممکن است کاربر دسترسی خود را به برخی از دادهها، از دست بدهد (مثل دادههایی که روی آنها رمزنگاری با EFS انجام شده است). شما به راحتی میتوانید از مایکروسافت لانچر در کنار اپلیکیشنهای اصلی مایکروسافت، مثل Outlook، OneDrive و دستیار دیجیتالی Cortana استفاده کنید.

دلایلی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم از اصلی ترین دلایلی هستند که نشان میدهند نصب ویندوز 11 انتخاب مناسبی خواهد بود و میتواند اقدام درستی باشد. در خط فرمان ویندوز میتوان با استفاده از دستور Net user برای یک حساب کاربری به سرعت با نوشتن چند کلمه پسورد گذاشت. یکی دیگر از روشهایی که میتوانید با آن روی حساب کاربری خود در ویندوز 10 پسورد بگذارید، استفاده از ابزار خط فرمان ویندوز است.

نکته : معمولا از روش بالا برای ریست کردن پسورد استفاده میشود، از اینرو بهتر است که رمز عبور خود را از روشهای دیگر تغییر دهید. پس از وارد نمودن رمز عبور و تکرار آن، ابتدا روی گزینه Next و در صفحه بعد روی گزینه Finish کلیک کنید. گام چهارم: در این قسمت شما لیستی از دیوایسهای وصل شده به نسخهی وب واتساپ را مشاهده خواهید کرد. این فیلترشکنِ مخصوصِِ اندروید و ویندوز در لیست پنج فیلترشکن با بیشترین دانلود از پسکوچه قرار دارد.

همچنین با کشیدن و رها کردن فایل APK در داخل برنامه، اپلیکیشن مورد نظر نصب خواهد شد. پس از مشاهده فهرست کاربران و پیدا کردن نام کاربری مد نظر، برای گذاشتن رمز عبور روی اکانت کاربر مورد نظر کافیست از دستور Net User به همراه نام کاربری و رمز عبور مد نظر خود استفاده کنید. از سمت چپ روی پوشه Users کلیک کنید تا در سمت راست صفحه فهرست کاربران موجود در ویندوز نمایش داده شود.

این تراشه معمولاً روی مادربورد کامپیوتر نصب میشود و BitLocker میتواند پسورد رمزگذاری را در این تراشه ذخیره کند. در این حالت، وقتی که میخواهید بیتلاکر را برای یکی از درایوهایتان فعال کنید، سیستم ارور ALLOW BITLOCKER WITHOUT A COMPATIBALE TPM را میدهد و از ادمین کامپیوتر میخواهد که این قابلیت را برای حالت بدون TMP فعال کند. قابلیت BitLocker در ویندوز XP وجود ندارد، اما شما میتوانید بعد از رمز گذاری، فلش مموری خود را در ویندوز XP باز کنید و با وارد کردن پسورد از اطلاعات خودتان استفاده کنید، اما نمیتوانید اطلاعاتی را به فلش مموری خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید