چگونه ویندوز را روی تبلت اندروید نصب کنیم یا برعکس ؟

اگر از سرویس کلود دیگری استفاده میکنید و یا اساسا نمیخواهید فایل های شما روی کلود آپلود شود، روی Only save files to this PC بزنید که در گوشه پایین سمت چپ قرار دارد. اما در این نسخه، اوضاع بهتر شده است، چرا که ویندوز ۱۰، اکنون کنترل بیشتری بر روی به روزرسانیهای اختیاری مانند به روزرسانیهای مربوط به درایورها در اختیار شما قرار میدهد. مایکروسافت در ابتدا قصد داشت Paint را از ویندوز حذف کرده و آن را تنها از طریق فروشگاه توزیع کند، اما از این کار منصرف شده و حتی آن را با ویژگیهای جدیدتری نیز به روز کرد.

در ادامه این مطلب قصد داریم که به راهکارهای رفع این مشکل بپردازیم. اگر شما توسعه دهنده هستید و از لینوکس در ویندوز استفاده میکنید، بهترین خبر برای شما، این واقعیت است که Windows 10 May 2020 Update دارای یک زیر سیستم بهتر ویندوز برای لینوکس است، که اکنون به نسخه ۲ رسیده است (Wsl2). پس از آن می توانید با مراحل زیر برای ورود به Safe Mode انجام دهید. در نزدیک به طبیعت چیزی هر همیشه یکی از استفاده می خواهد و به همین دلیل آن را به ذکر است که کاربر را می توانید مطمئن شوید که تصویر زمینه زیر نیست فقط دانلود اما طوری که اثر دانلود همیشه احساس آن به عنوان دائم در پس زمینه دسکتاپ تنظیم شده است.

هر یک از ما مثل قوها به عنوان خود را ظاهر سفید سرد مطمئن است که کاربر در هر لحاظ راضی شوید. به عنوان مثال اگر رایانه شخصی شما به هر دو شبکه اترنت و وایفای متصل باشد، هر دو را به شما نشان خواهد داد. پس از این که اولین فایل از نسخه ی آزمایشی ویندوز ۱۱ افشا شد و اولین افراد آن را بر روی سیستم های خود نصب کردند، بسیاری بیان کردند که شباهت ظاهری ویندوز ۱۱ با ویندوز ۱۰X که تحت عنوان پروژه سان ولی ( sun valley) طراحی شده بود، غیر قابل انکار است. اگر وضعیت اینترنت پایین صفحه، اتصال به اینترنت را نشان میدهد ولی نمیتوانید به سایتی دسترسی داشته باشید، سعی کنید سایتهای مختلف را امتحان کنید چون ممکن است مشکل فقط با همان سایت باشد که در این صورت روشهای دیگری برای حل مشکل مربوط به آن در پیش گرفته میشود.

اکنون تنها یک کلیک تا دسترسی به اطلاعاتی چون مهمترین اخبار روز، اخبار هوا و فیلمهای جدید فاصله دارید. این قابلیت، ویژگیهایی چون کارایی، سازگاری و استفاده بهتر از حافظه را به همراه دارد. این بدان معنی است که شما میتوانید آنها را به لیست دستگاههای متصل به رایانه ویندوز ۱۰ خود اضافه کرده و از طریق آنها عکس بگیرید یا ویدئویی ضبط کنید. مایکروسافت ساخت RTM برای Windows 10 20H1 یا نسخه ۲۰۰۴ را در دسامبر ۲۰۱۹ بازگرداند.

صفحه مشخصات مایکروسافت الزامات اجرای Windows 10 در سخت افزار رایانه فعلی شما را تأیید کرده است. تاکنون، هنگامی که ویندوز ۱۰ را در Safe Mode بوت میکردید، میبایست با استفاده از رمز ورود حساب خود، تأیید اعتبار میکردید. اگر Windows Hello را برای ورود به سیستم با یک پین تنظیم کردهاید، میتوانید پس از بوت شدن به حالت ایمن، از آن پین برای ورود به رایانه شخصی خود استفاده کنید.

توسعه یافته توسط انتخاب کاربر به خاطر این تصویر زمینه قطعا مطمئن است که کاربر می شود بهترین نتیجه در رابطه با پس زمینه کلی را نگه داشتن. به این منظور، کافیست Task Manager را به کمک فشردن همزمان کلیدهای Ctrl ،Shift و Esc بازکرده، آن را در حالت full view قرار داده تا نمای کاملی از آن داشته باشید، سپس دکمه Performance را انتخاب کنید. در این صورت، دقت کنید که باتری به درستی در جای خود قرار گرفته است. Recovery رفته، و حذف همه چیز و تنظیم مجدد کامپیوتر را انتخاب میکنید، در این قسمت میتوانید با انتخاب گزینه Cloud Download، از سیستم عامل بخواهید به جای نصب مجدد ویندوز از روی فایلهای محلی روی سیستمتان، جدیدترین و به روزترین نسخه ویندوز ۱۰ را، از روی فضای ابری بارگیری کرده، آن را بر روی سیستم شما نصب کند.

X را فشار دهید و “(Command Prompt (Admin انتخاب کنید. به نظر میرسد مایکروسافت، این اعلان نارضایتی کاربران را شنیده و به آن ترتیب اثر داده است. در ویرایشهای قبلی این سیستم عامل، یعنی تا قبل ار نسخه May Update 2020، شما کنترل چندانی روی مورد دوم نداشتید. برای دسترسی به این ویژگی، کافیست با کلیک بر روی جعبه جستجو در نوار وظیفه، صفحه اصلی جستجو یا Search Home را باز کنید تا ویژگی جدید “جستجوی سریع” را در پایین این صفحه مشاهده کنید.

وقتی که برنامه را باز می کنید شما می توانید منوی Start برنامه را مشاهده کنید. بعضی از این موارد و موقعیتهای اوج مصرف عبارتند از، زمانهای روشن بودن حالت بازی، زمانیکه حالت صرفه جویی در مصرف انرژی روشن باشد، وقتی که حالت کم مصرف روشن باشد، هنگامی که میزان استفاده از CPU حدود ۸۰٪ است، وقتی که استفاده از دیسک بالاتر از ۷۰٪ است و یا وقتی که شارژ باتری کمتر از ۵۰٪ است. قبل از کاغذ دیواری فوق العاده است و بنابراین این است بهترین به مطمئن شوید که کاربر بهترین تجربه می شود.

این شرکت حدود 3 سال است یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند، شیک و همه کاره برای افزایش سرعت سیستم های ویندوزی معرفی کرده است. ویندوز 10 قطعا بهترین تجربه بازی برای کاربران به ارمغان بیاورد اما آن نیز توجه داشت که کاربر نیز بهترین موارد بازی در رابطه با صفحه نمایش را دریافت کنید و این تصویر زمینه صحبت می کند برای خود است. اما مطابق معمول یکی از مشکلات کاربران فعال سازی و یا کرک سالم مخصوص این سیستم عامل است. این برنامه تنها برای اجرای آزمایشی برنامه ها و بازی های اندرویدی مناسب خواهد بود . سگ آرام نشستن در نیمکت چیزی است که همه ما عشق است و از این رو این زمینه مناسب مناسب برای تمام کسانی که خود را سگ است.

شراب های قدیمی در بطری است که مناسب برای این تصویر زمینه و به همین دلیل هم به یاد داشت که این قطعه باید به ایده آل برای همه دوستداران ساحل و دریا گفت. اکنون باید روی گزینه Play کلیک کنید. ۲- بر روی System Restore کلیک کنید. View optional updates از این نسخه پیدا کنید. هر آنچه که به دنبالش هستید را در اینجا پیدا میکنید و میتوانید همه چیز از اعلانها و برنامههای کاربردی گرفته تا Maps (نقشهها) و کورتانا را مدیریت کنید و لازم به توضیح نیست که این بخش مهمترین بخش تنظیمات است.

دیدگاهتان را بنویسید